Kolczyki Staviori KBD1594B

ST_KBD1594B

Nowy produkt

Dostępny na zamówienie, czas realizacji ok. 4 tygodnie

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

2 650,00 zł brutto

Więcej informacji

Staviori Kolczyki. 2 Diamenty, kolor czarny, szlif brylantowy, masa 0,50 ct.. Białe Złoto 0,750. Średnica 4 mm. Grubość 4 mm. Mephisto. 

Mroczny przedmiot pożądania zaklęty w doskonałą formę. Naturalny czarny brylant i najwyższej jakości białe złoto sprawią, iż poczujesz się wyjątkowo.

Przedstawiamy Państwu, wykonane z białego złota 18ct kolczyki włoskie Staviori z brylantem. To biżuteria, wobec której nie można przejść obojętnie. Warto też podkreślić, ze mimo swoich niewielkich rozmiarów, w znaczący sposób akcentuje ona naszą stylizację. Kolczyki Staviori, wysadzane są brylantem, co dodatkowo podkreśla ich prestiż. Warto też zwrócić uwagę na jakość wykonania kolczyków Staviori. Są one w całości wykonane z białego złota, a co za tym idzie, w żaden sposób nie wywołują one reakcji alergicznych. To, co też jest warte podkreślenia, to przede wszystkim fakt, że posiadają one także złote wkrętki. Dzięki temu, kolczyki na złote wkrętki, noszą się znacznie lepiej, a dodatkowo, idealnie podkreślają charakter naszej stylizacji. To, co też zasługuje na olbrzymią uwagę, to przede wszystkim fakt, jak misternie są złote kolczyki Staviori wykonane. Białe złoto z diamentem, stanowi kompozycję niemalże idealną dlatego warto, aby każda kobieta w swojej szkatułce z biżuterią miała właśnie takie kolczyki.