Obrączki

Wybór obrączek ślubnych jest jedna z najważniejszych kwestii związanych z przygotowaniami do ślubu. Charakter obrączek mających duże znaczenie tak sentymentalne, jak również pamiątkowe oznacza konieczność podjęcia decyzji co do rodzaju materiału oraz formy - tradycyjnie prostej lub zdobionej żłobieniami tudzież drobnymi kamieniami szlachetnymi. ...

Wybór obrączek ślubnych jest jedna z najważniejszych kwestii związanych z przygotowaniami do ślubu. Charakter obrączek mających duże znaczenie tak sentymentalne, jak również pamiątkowe oznacza konieczność podjęcia decyzji co do rodzaju materiału oraz formy - tradycyjnie prostej lub zdobionej żłobieniami tudzież drobnymi kamieniami szlachetnymi. Obrączki damskie są tradycyjnie nieco bardziej zdobione niż prosta, przeznaczona dla panów biżuteria.

Złote obrączki ślubne

Ponieważ podstawowym założeniem występującym przy wyborze i kupnie obrączek jest ich noszenie przez resztę życia, dlatego ważne jest wybór odpowiedniego materiału. Obrączki złote są najpopularniejsze i najczęściej kupowane ze względu na swój tradycyjny charakter, jak również wysoką jakość cennego kruszcu, z którego są wykonane.

Srebrne obrączki ślubne

Obrączki srebrne mogą mieć zarówno proste, jak również bardziej wyrafinowane formy, szczególnie w przypadku biżuterii dla kobiet. Ponieważ srebro doskonale komponuje się z innymi materiałami szlachetnymi, obrączki srebrne bywają interesująco zdobione przy pomocy drobnych kamieni szlachetnych jasnej barwy umieszczonych na całej lub wybranej długości obrączki.

Więcej

Jest 44 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 44 elementów