Broszki

Broszki stanowią interesujący element biżuterii noszony zwykle na specjalne okazje, aczkolwiek niektóre panie preferują noszenie złotej lub srebrnej broszki na co dzień. Zależnie od stylu, formy, a także materiału, z którego jest wykonana, broszka stanowi doskonałe uzupełnienie niemal każdej kreacji, szczególnie przeznaczonej na uroczyste okazje...

Broszki stanowią interesujący element biżuterii noszony zwykle na specjalne okazje, aczkolwiek niektóre panie preferują noszenie złotej lub srebrnej broszki na co dzień. Zależnie od stylu, formy, a także materiału, z którego jest wykonana, broszka stanowi doskonałe uzupełnienie niemal każdej kreacji, szczególnie przeznaczonej na uroczyste okazje. Broszki damskie są doskonałym pomysłem na prezent, świadczącym o dużym wyczuciu i doskonałym guście obdarowującego.

Broszka srebrna

Najczęściej spotykane na rynku artykułów jubilerskich są broszki wykonane z wysokiej jakości srebra. Materiał ten pozwala na tworzenie oryginalnych, zarówno prostych, jak również skomplikowanych wzorów. Srebro doskonale łączy się z elementami złotymi oraz różnobarwnymi kamieniami. Szczególnie piękne i popularne jako ceniony element biżuterii są srebrne broszki z bursztynem.

Broszka złota

Złoto to jeden z najcenniejszych kruszców przeznaczonych do wykonywania wszelkiego rodzaju biżuterii. Złote broszki mogą posiadać zarówno nowoczesne, proste formy inspirowane niekiedy światem roślin lub zwierząt, jak również zachwycać stylizacją retro z wykorzystaniem różnego rodzaju kamieni szlachetnych o różnych barwach i kształtach.

Więcej

Jest 35 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów